KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956516
nr 1395 6516
Ulf Ã…lund
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Signerad. Flicka, Olja på duk, 41x34cm, yttermått inklusive ram: 60x52cm
Ulf Ålund, svensk målare född 1948 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:41:49
3/5 14:13:26
350 kr
3/5 17:40:38